Skip to content Skip to footer

Firma ,,KTN-Dust” z Częstochowy jest renomowanym producentem urn, przede wszystkim metalowych oraz ceramicznych. Jako przedsiębiorstwo rodzinne nie tylko stawiamy sobie wyzwania, ale przede wszystkim mamy pewność, że wyzwania te są podejmowane jako realizacja wspólnej misji. Dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników KTN-Dust możemy oferować naszym Klientom urny, które odznaczają się nie tylko funkcjonalnością, ale przede wszystkim pięknem.

Zdobyte w ciągu lat pracy doświadczenie w branży nieustannie owocuje powstawaniem nowych wzorów oraz stosowaniem innowacyjnych zdobień. Dlatego nasza oferta ulega ciągłemu poszerzeniu: oprócz wzorów tradycyjnych znajdują się w niej nowe modele urn o unikalnych kształtach. Wsłuchujemy się w potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów i staramy się je spełniać, proponując nowe rozwiązania.

Urna w ręcznie malowane ptaki
magazyn urn

 Nasi pracownicy odznaczają się zmysłem artystycznym i niezwykłymi zdolnościami manualnymi. Dzięki temu urny pogrzebowe, wytwarzane przez KTN-Dust, śmiało można nazwać rękodziełem. Ręcznie wykonywane, malowane i zdobione zachwycają i wzruszają. Takie urny pogrzebowe są prawdziwie małymi dziełami sztuki – ostatnim podarunkiem dla Zmarłego.

Współpracujemy z hurtowniami, domami pogrzebowymi i krematoriami na terenie Polski, a także poza jej granicami. Zamówienia realizujemy w najkrótszym możliwym czasie dbając, aby produkty opuszczające naszą firmę w Częstochowie były najwyższej jakości i stanowiły w ten sposób naszą najlepszą wizytówkę oraz rekomendację.